Ilgametė patirtis gėlavandenių ir jūrinių-rifinių akvariumų srityse suteikė progą ir galimybę stiklo indą paversti gyvu, vientisu ir nuostabiu organizmu - akvariumu. Akvariumas - nuosava ežero, upės ar tikro rifo dalelė Jūsų namuose, darbovietėje, tai gyvas kampelis, langas į neapsakomai spalvingą ir fantastišką povandeninį pasaulį.
Akvariumas.com įkūnijo žinias bei patirtį ir siūlo profesionalias, aukštos kokybės paslaugas akvariumų projektavimo ir gamybos, akvariumų įrangos, gyvūnų, žuvų prekybos ir akvariumų nuolatinės priežiūros.
Akvariumas.com gamina unikalias, aukštos kokybės akvariumines sistemas. Jos buvo projektuojamos ilgą laiką, puikiai funkcionuoja yra patikrintos bei išbandytos ilgametėje praktikoje. Sistemos kompaktiškos, nereikalauja jokių papildomų talpų ar filtrų, visiškai saugios eksploatuoti, labai patikimos, neįmanomas joks vandens nutekėjimas iš akvariumo.
2004 metais Akvariumas.com sukūrė akvariumines sistemas medicininių dėlių (Hirudo medicinalis) auginimui bei dauginimui uždarame cikle. Akvariuminės sistemos įdiegtos ir puikiai funkcionuoja viename Lietuvos biofabrikų nuo 2004 metų.
Reguliariai gauname gėlavandenių ir jūrinių gyvūnų bei žuvų siuntas. Visi gyvūnai, kaip ir pridera, yra prižiūrimi profesionaliai, todėl klientai įsigyją sveiką ir stiprų gyvūną. Didesniems ar ypatingiems užsakymams siuntos ruošiamos atskirai, todėl kviečiame bendradarbiauti Zoo parduotuves bei kitus prekiautojus akvariumais. Akvariumas.com tikslas ne tiek komercinis, kiek jūrinės ir gėlavandenės akvariumininkystės populiarinimas.
Akvariumas.com tikslas-paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie sugebėtų visuomenei teikti tik aukštos kokybės ir tik profesionalias paslaugas ir pabandyti bent apsaugoti nuo nekompetentingų paslaugų teikimo.
Akvariumas.com techninė bazė viršija 20 000 litrų vandens, įrengti gyvūnų karantino, adaptacijos, gydymo ir koralų dauginimo akvariumai. Akvariumas.com patirtis ir praktika leidžia pagaminti ir įrengti bet kokio tūrio akvariumus, baseinus ar ištisus biotopus.